Сьогодні економія теплоносіїв, і як спосіб, утеплення стін, є дуже актуальними і затребуваними.

Саме тому на ринку є безліч пропозицій таких послуг. Однак використання неякісних матеріалів та відсутність досвіду у будівельників можуть призвести не тільки до втрати коштів, але й не дати бажаного результату. Наші будівельники виконують утеплення приватних будинків, а також працюють на висотних об'єктах. Ціна на роботи із утеплення варіюється в залежності від площі замовлення.

НАЙБІЛЬШ ЕФЕКТИВНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ УТЕПЛЕННЯ

ПінопластБагато клієнтів обирають пінопласт через простоту матеріалу в монтажі, доступну, достатньо невелику вартість та низьку теплопровідність. Матеріал відмінно підходить для утеплення різних інженерних конструкцій та комунікацій. Його теплопроводність становить приблизно 0,039 Вт/мк.

ПінополістиролПінополістирол — один з найпопулярніших будівельних матеріалів для утеплення. Від пінопласту відрізняється технологією виробництва. Має менш зернисту структурою, більш міцний та з теплопровідністю до 0,028 Вт/мк. Пінополістирол має високі експлуатаційні характеристики та тривалий термін служби.

Мінеральна ватаНайбільш ефективний матеріал при зовнішньому утепленні. Технологія утеплення залежить від матеріалу з якого виготовлена будівля та буває “сухою” чи “ мокрою”. “Сухий” метод – універсальний та підходить для стін з будь-яких матеріалів. “Мокрий” метод утеплення стане ідеальним для будівель із цегли або піноблоків.

Поліфасад на основі пінопластуСучасна багатофункціональна розробка для оздоблення фасаду, утеплення та зниження звукоізоляції. В її основі лежить принцип багатошаровості. Внутрішній шар — теплоізоляційний. Зовнішній шар виконує захисно-декоративну функцію. Утеплювач має багато переваг. Далі